O mnie

Mam na imię Agata, choć w Internecie na ogół można mnie znaleźć pod pseudonimem Evanrinya, lub krócej – eV. Pochodzę z małej miejscowości pod Kielcami i obecnie studiuję architekturę na Politechnice Gdańskiej. W wolnych chwilach zajmuję się grafiką komputerową, rysowaniem, fotografią i pisaniem tego bloga. Czytam książki, oglądam filmy, gram w gry, spędzam trochę za dużo czasu przed komputerem.

Na ogół czuję potrzebę tworzenia, czego wynikiem są przydługie wpisy na blogu, abstrakcyjne bazgroły na stronach zeszytów czy nietypowe pomysły. Od zawsze interesuję się kultura – chcę w niej uczestniczyć i ją tworzyć. Nie lubię wtórności, powtarzalności i przerysowywania. Uważam, że karmienie grafomanii jest ciekawszym zajęciem od wdzierania się do cudzych historii i przeżyć. Nie wyznaję autorytetów.

W dzieciństwie wierzyłam w magię i to, że nigdy nie stanę się szarym, nudnym dorosłym. Odpowiedź życia nauczyła mnie sceptycyzmu i traktowania wszystkiego, jakby dopiero co ktoś to wymyślił. Skoro smoków nie ma, to dlaczego cokolwiek innego miałoby być prawdziwe? W ten sposób dotarłam do uznawania rzeczywistości jako pola akcji przeróżnych zderzających się ze sobą zjawisk, co z mojego punktu widzenia niewiele się różni od gry komputerowej. Taka perspektywa stała się dla mnie idealnym sposobem na życie.